Harsányi Zsolt: Mathias Rex. I-II. köt. (Egybekötve.) Hunyadi Mátyás életének regénye. Bp.,(1937),Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopásnyomokkal. A szerző által aláírt, 199. számozott példány.