Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 189

15000.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
15001.

Rufpreis:
4 000 HUF
15002.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Pietro Orsi: A mai Olaszország. (1750-1933.) Ford.: Fest Aladár. Berzeviczy Albert bevezetésével. Bp., 1933., Franklin, 291+1 p.+24 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal.
15003.

Rufpreis:
5 000 HUF
15004.

Rufpreis:
2 400 HUF
15005.

Rufpreis:
3 000 HUF
15006.

Rufpreis:
2 000 HUF
15007.

Rufpreis:
2 000 HUF
15008.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bartha Miklós: Kazár földön. Kolozsvár, 1901., Ellenzék Könyvnyomda, 2+328 p. Félvászon-kötésben, egy két lapon bejelöléssel.
15009.

Rufpreis:
3 000 HUF
15010.

Rufpreis:
2 000 HUF
15011.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF