15008.
366. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
Karl Baedekker: Belgien und Holland nebst dem Großherzogtum Luxemburg. Leipzig, 1904., Baedekker, XL+504 p. 23. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, egy térkép kijár, az elején és a végén kihajtható térkép szakadt, a gerincen kis sérüléssel.