https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Jura

Zahl der Lose: 24

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V., VI. VII. kötet: 1913-1926, 1927-1928. 1929-1933 Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929-35, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés,. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. Józsa Sándor Arany kalász Gyógyszertára. Kunhegyes bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert Arany kalász patika bélyegzőjével. Ritka!
15677.

Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V., VI. VII. kötet: 1913-1926, 1927-1928. 1929-1933 Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929-35, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés,. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. 'Józsa Sándor "Arany kalász" Gyógyszertára. Kunhegyes' bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert "Arany kalász" patika bélyegzőjével. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Szondy Viktor-Jónás Endre: Diplomáciai lexikon. (A magyar törvények és rendeletek nemzetközi vonatkozásai, a nemzetközi jog, nemzetközi magánjog és nemzetközi büntetőjog általános elvei, külügyi igazgatás, Magyarország által kötött jogi és gazdasági vonatkozású nemzetközi szerződések, a külállamok szervezetére és gazdasági életére, valamint a külkereskedelmi forgalomban szerepet játszó terményekre és nyersanyagokra vonatkozó ismeretek.) Bp., 1947, Kulcsár Andor, 1048+4 p.+7 t.(4 színes.) Későbbi aranyozott gerincű átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
15678.

Dr. Szondy Viktor-Jónás Endre: Diplomáciai lexikon. (A magyar törvények és rendeletek nemzetközi vonatkozásai, a nemzetközi jog, nemzetközi magánjog és nemzetközi büntetőjog általános elvei, külügyi igazgatás, Magyarország által kötött jogi és gazdasági vonatkozású nemzetközi szerződések, a külállamok szervezetére és gazdasági életére, valamint a külkereskedelmi forgalomban szerepet játszó terményekre és nyersanyagokra vonatkozó ismeretek.) Bp., 1947, Kulcsár Andor, 1048+4 p.+7 t.(4 színes.) Későbbi aranyozott gerincű átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
William Bennett Munro: The Government of American Cities. New York, 1923., The Macmillian Company. Angol nyelven. 3. kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
15679.

William Bennett Munro: The Government of American Cities. New York, 1923., The Macmillian Company. Angol nyelven. 3. kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Ajtay Gábor dr.: Folyamhajózás a nemzetközi jogban és a Duna. Bp., 1933. Kir. M. Egyetemi nyomda. 234p. Kiadói papírkötésben, kis szakadásokkal. Ritka!
15680.

Ajtay Gábor dr.: Folyamhajózás a nemzetközi jogban és a Duna. Bp., 1933. Kir. M. Egyetemi nyomda. 234p. Kiadói papírkötésben, kis szakadásokkal. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Gajzágó László: A nemzetközi jog eredete, annak római és keresztény összefüggései. Különösebben a spanyol nemzetközi jogi iskola. Bp., 1942, Stephaneum, XI+433 p. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, 338-339. oldalak között laza fűzéssel.
15681.

Dr. Gajzágó László: A nemzetközi jog eredete, annak római és keresztény összefüggései. Különösebben a spanyol nemzetközi jogi iskola. Bp., 1942, Stephaneum, XI+433 p. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, 338-339. oldalak között laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
1934. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátták Dr. Degré Miklós, Dr. Várady-Brenner Alajos. Magyar Törvények. Codex Hungaricus. Bp.,(1935, Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
15682.

1934. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátták Dr. Degré Miklós, Dr. Várady-Brenner Alajos. Magyar Törvények. Codex Hungaricus. Bp.,(1935, Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Vincze János: Magyarország Új Alkotmányának Tervezete. Bp.,2005., NDP. Kiadói papírkötés.   A szerző által Dr. Bőzsöny Ferenc (1931-2018) előadóművész, tanár, a Magyar Rádió főbemondója részére dedikált példány
15683.

Vincze János: Magyarország Új Alkotmányának Tervezete. Bp.,2005., NDP. Kiadói papírkötés. A szerző által Dr. Bőzsöny Ferenc (1931-2018) előadóművész, tanár, a Magyar Rádió főbemondója részére dedikált példány

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1922: XII. TCc. Az 1884: XVII. törvénycikkbe iktatott ipartörvény módosításáról. Összeáll.: Dr. Térfy Gyula. Bp.,1922, Grill Károly, 80 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, felvágatlan példány.
15684.

1922: XII. TCc. Az 1884: XVII. törvénycikkbe iktatott ipartörvény módosításáról. Összeáll.: Dr. Térfy Gyula. Bp.,1922, Grill Károly, 80 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, felvágatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1896-dik évi Országgyűlési Törvényczikkek. I. füzet. I.-XIII. +1898-dik évi Országgyűlési Törvényczikkek. I. füzet. I-IX., II. füzet. X-XVII.,IV. füzet. Bp., 1896-1898, Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor.). Kiadói papírkötésben, felvágatlan példányok, egy borító kissé foltos és a borítókon kis szakadásokkal, de összességében jó állapotban.
15685.

1896-dik évi Országgyűlési Törvényczikkek. I. füzet. I.-XIII. +1898-dik évi Országgyűlési Törvényczikkek. I. füzet. I-IX., II. füzet. X-XVII.,IV. füzet. Bp., 1896-1898, Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor.). Kiadói papírkötésben, felvágatlan példányok, egy borító kissé foltos és a borítókon kis szakadásokkal, de összességében jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Dr. Babarczi-Schwartzer Ottó(szerk.): Közegészségügy II. kötet. Az orvos közreműködése az igazságszolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.)II. kötet: A közegészségügyi törvény I. részének XIII-XVI. fejezete és II. része. Az orvos közreműködése az igazság-szolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) Magyar Közigazgatási Törvények Grill-féle kiadása. Szerk.: Dr. Térfi Gyula. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két kissé foltos lapszéllel.
15686.

Dr. Babarczi-Schwartzer Ottó(szerk.): Közegészségügy II. kötet. Az orvos közreműködése az igazságszolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.)II. kötet: A közegészségügyi törvény I. részének XIII-XVI. fejezete és II. része. Az orvos közreműködése az igazság-szolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) Magyar Közigazgatási Törvények Grill-féle kiadása. Szerk.: Dr. Térfi Gyula. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két kissé foltos lapszéllel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Jogi és gazdasági kézikönyv ipar és kereskedelem számára. Összeáll.: Dr. Stiassy József. Uránia Jogi és Gazdasági Könyvtár 4. szám. Bp., én., Székely Nyomda. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
15687.

Jogi és gazdasági kézikönyv ipar és kereskedelem számára. Összeáll.: Dr. Stiassy József. Uránia Jogi és Gazdasági Könyvtár 4. szám. Bp., én., Székely Nyomda. Kiadói kopott egészvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
Magyar magánjog mai érvényében. III. kötet: Kötelmi jog. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Szende Péter Pál. Bp., 1928, Grill Károly,IX+2+725 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
15688.

Magyar magánjog mai érvényében. III. kötet: Kötelmi jog. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Szende Péter Pál. Bp., 1928, Grill Károly,IX+2+725 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse