Jogi és gazdasági kézikönyv ipar és kereskedelem számára. Összeáll.: Dr. Stiassy József. Uránia Jogi és Gazdasági Könyvtár 4. szám. Bp., én., Székely Nyomda. Kiadói kopott egészvászon-kötés.