1894 április 2. A Pesti Hírlap Kossuth Lajos temetéséről beszámoló sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500028/1894-aprilis-2-A-Pesti-Hirlap-Kossuth-Lajos-temeteserol-beszamolo-szama-Serult~II2112248
2112248
12826
365
Printed Materials
Beschreibung: 1894 április 2. A Pesti Hírlap Kossuth Lajos temetéséről beszámoló száma Sérült