1894 április 2. A Pesti Hírlap Kossuth Lajos temetéséről beszámoló sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500028/1894-aprilis-2-A-Pesti-Hirlap-Kossuth-Lajos-temeteserol-beszamolo-szama-Serult~II2112246
2112246
12827
365
Printed Materials
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: 1894 április 2. A Pesti Hírlap Kossuth Lajos temetéséről beszámoló száma Sérült