Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 168

15048.

Rufpreis:
1 000 HUF
Varsányi Gyula: Franzstadti történetek. Bp.,2019, Noran Libro. Kiadói papírkötés.
15049.

Rufpreis:
1 000 HUF
15050.

Rufpreis:
1 000 HUF
15051.

Rufpreis:
1 200 HUF
15052.

Rufpreis:
1 200 HUF
15053.

Rufpreis:
1 000 HUF
2 db Budapest témájú könyv: Kővágó József: Budapest közállapotai az 1945/46. tél küszöbén. Bp., 1946, Budapest Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Papírkötésben, jó állapotban.; Illyefalvi I. Lajos: A hatvanéves Budapest. Bp., 1933, KSH. Vászonkötésben, jó állapotban.
15054.

Rufpreis:
800 HUF
15
15055.

Rufpreis:
800 HUF
15056.

Rufpreis:
1 400 HUF
15057.

Rufpreis:
1 000 HUF
Schrenzel: Abesszínia. Afrika Kánaánja. Ford.: Dr. Kőszegi Imre. A kultúrtörténeti függeléket írta Juhász Vilmos. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés.
15058.

Rufpreis:
1 000 HUF
Leningrád. Leningrád,én., Aurora. Orosz nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
15059.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF