Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 168

15024.

Rufpreis:
5 000 HUF
Horváth József: Káptalantóti története. Vörösberény, 1975, ny.n., 134 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borító szélekkel, kissé kopott borítóval.
15025.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
15026.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15027.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
15028.

Rufpreis:
1 000 HUF
N. László Endre: Aranymosás a Kárpát-medencében. Bp., 1988, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült.
15029.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. Lukcsics Pál-Dr. Pfeiffer János: A veszprémi püspöki vár a katolikus restauráció korában. Veszprém,1997, Szokoly Antikvárium. Kiadói papírkötés. Az 1933-ban kiadott könyv reprint kiadása.
15030.

Rufpreis:
1 000 HUF
15031.

Rufpreis:
1 000 HUF
Illustrierter Führer durch die königliche Haupt- und Residenzstadt Budapest und Umgebung nebst Katalogen der Museen. Hrsg.: Leo Woerl. Woerls Reisehandbücher. Lepzig,(1912), Woerl. VIII. kiadás. Német nyelven. Borító nélküli példány.
15032.

Illustrierter Führer durch die königliche Haupt- und Residenzstadt Budapest und Umgebung nebst Katalogen der Museen. Hrsg.: Leo Woerl. Woerl's Reisehandbücher. Lepzig,(1912), Woerl. VIII. kiadás. Német nyelven. Borító nélküli példány.

Rufpreis:
1 600 HUF
Albert Schweitzer: Orvos az őserdőben. Fordította: Klopstock Gizella. Bevezetést Dr. Győrkovács László írta. Világjárók. Utazások és kalandok. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés.
15033.

Rufpreis:
1 000 HUF
Útitárs - Stockholm. Bp., 2003, Panemex, Grafo.Kiadói papírkötés.
15034.

Rufpreis:
800 HUF
Gerő László: A Budai Várnegyed. Bp., 1979, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
15035.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF