15028.
365. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.