Tanulmányok Baranya és Pécs történetéhez. 1944-1960. Felszabadulásunk... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Tanulmanyok-Baranya-es-Pecs-tortenetehez-1944-1960-Felszabadulasunk-emlekere-Pecs-1961~II2007193
2007193
15053
365
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Tanulmányok Baranya és Pécs történetéhez. 1944-1960. Felszabadulásunk emlékére. Pécs, 1961, Pécs MJ. Város Tanácsa VB.Művelődési Osztálya. Kiadói félvászon-kötés, némileg kopottas borítóval. Megjelent 1100 példányban.
: tánczos_gábor