Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 48

17207.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
G. A. Buchheister-Georg Otterbach: Handbuch der Drogisten-Praxis. I. Band. Berlin, 1928., Julius Springer. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó címlappal.
17208.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06
17209.

Rufpreis:
1 000 HUF
A homoeopathia és az orvosi tudomány. Az országos egészségügyi tanácsnak, a M. K. Egyetem Orvostanári Karának és Duma vegytanár, a francia senatus tagjának véleményes jelentései. Pest, 1870, Ráth Mór. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17210.

Rufpreis:
3 000 HUF
Braidwood Murray P.: Anyák tanácsadója és útmutatója gyermekeik ápolásánál. Bp., 1897, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17211.

Rufpreis:
2 000 HUF
1880 Uj Kalauz. Präuscher H(ermann) bonctani, kórtani és néprajzi múzeumában. Bp., 1880, Hungária, 48 p. Papírkötésben, a hátsó borító hiányos.
17212.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Bucsányi Gyula: Koplalókúra és részkoplalás és Szépéletünk (eubiotikus-vegetárius) erdélyi kis szakácskönyve egybekötve, Innomark reprint kiadása.
17213.

Rufpreis:
1 000 HUF
1873 Kruspér István 2 műve: A compartorokról.; A vonásos hosszmértékek összehasonlítása folyadékokban. Értekezések a Mathemat. Tudományokköréből. II. köt. II-III. sz. Bp., 1873, Eggeberger (Hoffmann és Molnár-ny.), 19 p.+ 1 t. +9 p. Papírkötésben, két lap szélein kis hiányokkal, az egyik sarkán a szöveget is érintő hiánnyal, (de a hiányzó rész a könyvben), az egyik utolsó lapján jegyzettel, kissé szakadt borítóval.
17214.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Ferenczi Sándor: Lélekelemzés. Értekezések a psyhoanalysis köréből. Bp., 1910, Szilágyi Béla. Kiadói egészvászon kötésben.
17215.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dobos Irma-Scheuer Gyula: Válogatott karsztos és porózus rendszerek hidrogeokémiája. Bp., 2019, Magánkiadás. Kiadói papírkötés.
17216.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dobos Irma-Scheuer Gyula: Tanulmányok a hazai és külföldi hidrodinamikai rendszerekről. Bp., 2018, Magánkiadás. Kiadói papírkötés.
17217.

Rufpreis:
2 000 HUF
Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941.  Bp., 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt., Posner Grafikai Műintézet Rt., 350 p. +23 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói egészvászon kötés.
17218.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF