17211.
365. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Braidwood Murray P.: Anyák tanácsadója és útmutatója gyermekeik ápolásánál. Bp., 1897, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.