Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 32

Panzererkennungsdienst. Bildheft 145. 1943. Német nyelven, sok illusztrációval. Hiányos borítókkal, elején szakadással, 116 p
16601.

Rufpreis:
8 000 HUF
A nagy háború írásban és képben 3 kötete: Északon és délen I. köt. , A nyugati hadszíntér I. köt., Az olasz háború.Bp., 1915-1917. Athenaeum. A mű 7 kötetben lenne teljes! Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé kopott gerinccel, Az olasz háború gerince kopott.
16602.

Rufpreis:
6 000 HUF
16603.

Rufpreis:
4 000 HUF
Hadtudományi Lexikon I-II. Szerk.: Szabó József. Bp., 1995, Magyar Hadtudományi Társaság. Kiadói aranyozott műbőr kötés.  Mécs Imre (1933-) politikus, 56-os elítélt, Honvédelmi Bizottság elnöke által Dr. Galovicz János (1933-?) ny. ezredes, Magyar Hadtudományi Társaság Légierő szakosztályának volt elnöke, honvédelmi szakértő (legfontosabb honvédelmi tanácsadómnak) részére szóló ajándékozási sorokkal.
16604.

Hadtudományi Lexikon I-II. Szerk.: Szabó József. Bp., 1995, Magyar Hadtudományi Társaság. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Mécs Imre (1933-) politikus, 56-os elítélt, Honvédelmi Bizottság elnöke által Dr. Galovicz János (1933-?) ny. ezredes, Magyar Hadtudományi Társaság Légierő szakosztályának volt elnöke, honvédelmi szakértő ("legfontosabb honvédelmi tanácsadómnak") részére szóló ajándékozási sorokkal.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Az oroszországi hadifogság képekben. Szerk.: Fejes István - Fejes Gyula. Rákospalota, 1931, szerzői. Kiadói festett vászonkötésben, gerince sérült
16605.

Rufpreis:
3 000 HUF
16
F. M. von Senger und Etterlin: Taschenbuch der Panzer. Müchen, 1969, J. F. Lehmanns Verlag. Kiadói műbőr kötésben, német nyelven, sok képpel és illusztrációval.
16606.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Tony Sloane: Francia idegenlégió. Vakító árnyak. Bp.,2005,JLX Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16607.

Rufpreis:
1 000 HUF
Julier Ferenc: Magyar hadvezérek. Bp., 1992, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói papírkötés.
16608.

Rufpreis:
1 000 HUF
16609.

Rufpreis:
1 400 HUF
16610.

Rufpreis:
800 HUF
16611.

Rufpreis:
4 000 HUF
16612.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF