Az oroszországi hadifogság képekben. Szerk.: Fejes István - Fejes Gyul... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~1000005/Az-oroszorszagi-hadifogsag-kepekben-Szerk-Fejes-Istvan-Fejes-Gyula-Rakospalota-1931-sze~II2112589
2112589
16605
365
Books: Military
Beschreibung: Az oroszországi hadifogság képekben. Szerk.: Fejes István - Fejes Gyula. Rákospalota, 1931, szerzői. Kiadói festett vászonkötésben, gerince sérült
: tánczos_gábor