15031.
364. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Karel Plicka: Praha ve fotografii. Praha, 1968., Orbis. Fekete-fehér fotókkal. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, a papírborító meg van,de szakadozott, sérült.