15032.
364. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Edmund Kupiecki: Warszawa. Krajobraz I Architektura. Varsó, 1964., Arkady. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.