17077.
364. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Kolligátum növénytermesztési munkákból, egybekötve: Lázár Ferenc: Zöldségtermesztés gyakorlati tapasztalatok alapján. Szövegközti képekkel.+L'huillier István: A konyhakert.+Német József: Szántóföldi zöldségtermesztés. A paprika és paradicsom termesztése.+Németh József: Szántóföldi ugorka- és salátatermesztés.+Német József: A dinnye termesztése. Bp.,én.-1913,Légrády-Pallas, 140+4+36+24+20+46 p. Korabeli átkötött kopott félvászon-kötés, egy-két aláhúzással.