16660.
364. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
13
Surányi Miklós: Nagy István, Budapest, 1923, Singer és Wolfner, kiadói papírkötés, megjelent 1000 példányban, előzéklapon Rudnay Gyula festűművész aláírásával, sérült gerinccel, kopottas borítóval