16659.
364. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
Borsos Béla: A magyar üvegművesség, Budapest, 1974, Műszaki Könyvkiadó, egészvászon-kötés, sérült papírborítóval, egyébként jó állapotban