11129. 363. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF
0 HUF
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásnyomokkal, m:9,5 cm, d: 12,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert