cca 1900 Emlék album fiatal leányok számára. Híres írók facsimile soraival. Singer és Wolfner. én. 4-ik bővített kiadás. Emlékkönyv formátum, benne sok üres lappal a kevésbé illusztris bejegyzéseknek. Egészvászon kötésben, kopott festéssel, de egyébként jó állapotban