Drucksachen Zahl der Lose: 212
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2098055
12534
363
Printed Materials
cca 1850-1950 Vegyes papírrégiség tétel 2096232
12535
363
Printed Materials
1859 Nővilág, kiadja: Heckenast Gusztáv, illusztráció, üvegezett keretben, 24×17 cm
2051877
12536
363
Printed Materials
2097067
12537
363
Printed Materials
Pest-Buda Anno 1838. hn., én., nyn., 11 t. Kiadói papírmappában, foltos, hiányos mappában, hiányzó táblákkal. Modern reprintek.
2096930
12538
363
Printed Materials
1879 Budapesti Szemle. 19. kötet. (37.,38. szám.) Szerk.: Gyulai Pál. Bp.,1879, Franklin-Társulat, 4+4 64 p. Kopott, foltos félvászon-kötésben. 2071586
12539
363
Printed Materials
cca 1880 Von der englischen Küste Aquarell-Facsimile, Verlag: Artistische Anstalt Gustav W. Seitz, 18×25 cm 2095878
12540
363
Printed Materials
Kassák Lajos (1887-1967): Piros-fekete. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 23×17,5 cm
2095851
12541
363
Printed Materials
1888-1889 A Magyar Kir. Államvasutak hivatalnokai, altisztjei és szolgái nyugdíjintézetének alapszabályai. 217 sz. Bp.,(1889.), Légrády-ny., 36 p. Kiadói papírkötés. + A Magyar Kir. Államvasutak alkalmazottai és munkásai betegsegélyező-intézetének igazgatási szabályzata. 218. sz. Bp.,1889., Légrády-ny., 23 p. Kiadói papírkötés. 1807415
12542
363
Printed Materials
2099464
12543
363
Printed Materials
cca 1890-1949 3 db középiskolai értesítő. Petőfi gimnázium, egyebek
1863437
12544
363
Printed Materials
1763373
12545
363
Printed Materials
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF