1936 Magyar Anyák Naptára az 1936. szökő évre. Tizenharmadik évf. Sze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/363/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500030/1936-Magyar-Anyak-Naptara-az-1936-szoko-evre-Tizenharmadik-evf-Szerk-Keller-Lajos-Bp-~II1905109
1905109
12634
363
Printed Materials
Beschreibung: 1936 Magyar Anyák Naptára az 1936. szökő évre. Tizenharmadik évf. Szerk.: Keller Lajos. Bp., Orsz. Stefánia Szövetség, 272 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az elülső borítón kopásnyommal, foltos lapokkal.
: hsz