3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Kincs Elek: Történeti áttekintés. Általános Ismeretek Kézikönyve különlenyomata. Bp.,1939,(Merkantil-ny.) Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A szerző dedikációjával, és ajándékozási soraival./ Linen-binding, in Hungarian languae. Signed by the author.