Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 124

Haller János: Hármas Istória mellynek Első Része, Nagy Sándornak egynéhány nevezetes dolgait illeti. Második Jeles Példa Beszédekböl áll. Harmadik A Nagy Troja veszedelmének leg-igazabb istoriája. Pest, 1795. Füskúti Landerer. Kát lap szöveget érintő hiánnyal, restaurált, korhű félbőr kötésben.     Mellyet, Fogaras várában rabságában magyar nyelvre forditott: - -. Harmas Istoria mellynek Első Része, Nagy Sándornak egynéhány nevezetes dolgait illeti. Második Jeles Példa Beszédekböl áll. Harmadik A Nagy Troja veszedelmének...
15711.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Görgey Arthur: Életem és működésem Magyarországon az 1848. és 1849. években. 1-2. köt. (Kiadta Brockhaus F. A. Lipcsében 1852.) Ford.: id. Görgey István. Bp.,1911, Franklin, XVI+294; VII+423 p.+ 1 t. (kihajtható térkép.) Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borítókon kis szakadásokkal, az I. kötet elülső borítója javított, a II. kötetben 3 lapon ceruzás aláhúzásokkal.
15712.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
15713.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15714.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15715.

Rufpreis:
5 000 HUF
15716.

Rufpreis:
5 000 HUF
Lakos János: A Magyar Országos Levéltár története. Bp.,2006., MOL. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos lapélekkel. A szerző, Lakos (1947-2017), Magyar Országos Levéltár egykori főigazgatója (1992-1997) által dedikált.
15717.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
15718.

Rufpreis:
3 000 HUF
15719.

Rufpreis:
2 000 HUF
Makkai László: Magyar-román közös mult. Hazánk és a Nagyvilág V. kötet. Bp., 1948, Teleki Pál Tudományos Intézet. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott borítóval, intézményi bélyegzővel.
15720.

Rufpreis:
2 000 HUF
Foyta István: Honnan származunk, mit adtunk a világnak, kik a rokonaink. Tanulmány. Buenos Aires, 1961, Kiss Sándor, (Bátori Testvérek-ny.), 164 p. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kis hiánnyal. Emigráns kiadás.
15721.

Rufpreis:
1 800 HUF
Az igazság a Nagy Imre ügyben. Bruxelles, 1959., Európai Petőfi kör, (Distributed by Big Ben Publishing Co., Mono Press Co.-ny., London.) Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.
15722.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF