https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 124

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A XX. század ujjlenyomata. Az ötletet adta, a tárgyakból válogatott és az előszót írta: Gerő András. Bp.,2001, Városháza. Kiadói kartonált papírkötés. Gerő András által dedikált.
15735.

A XX. század ujjlenyomata. Az ötletet adta, a tárgyakból válogatott és az előszót írta: Gerő András. Bp.,2001, Városháza. Kiadói kartonált papírkötés. Gerő András által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Firmicus Maternus: Asztrológia - A pogány vallások tévelygéséről. Vál. és ford.: Bollók János. Prométheusz Könyvek 1. Bp., 1984., Helikon. Kiadói papírkötés.
15736.

Firmicus Maternus: Asztrológia - A pogány vallások tévelygéséről. Vál. és ford.: Bollók János. Prométheusz Könyvek 1. Bp., 1984., Helikon. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Bernard Le Calloch: Charles de Gaulle indulása. Ford.: Schneller Dóra. Bp.,én.,Gróf Klebelsberg Kiadó. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15737.

Bernard Le Calloc'h: Charles de Gaulle indulása. Ford.: Schneller Dóra. Bp.,én.,Gróf Klebelsberg Kiadó. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
[Fraknói Vilmos]: Frankl Vilmos: A hazai és külföldi iskolázás a XVI. században. Bp., 1873, Eggenrerger (Hoffman és Molnár), VIII+424 p. Későbbi félvászon-kötés.
15738.

[Fraknói Vilmos]: Frankl Vilmos: A hazai és külföldi iskolázás a XVI. században. Bp., 1873, Eggenrerger (Hoffman és Molnár), VIII+424 p. Későbbi félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Szinay Sándor: II. József. Ébresztő Népszerű Tudományos Füzetek XI. kötet. Bp., 1912, Világosság Rt., 30+2 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval.
15739.

Szinay Sándor: II. József. Ébresztő Népszerű Tudományos Füzetek XI. kötet. Bp., 1912, Világosság Rt., 30+2 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Magyar Zoltán: Szent István a néphagyományban. Bp., 2000. Osiris. Kiadói kartonálásban.
15740.

Magyar Zoltán: Szent István a néphagyományban. Bp., 2000. Osiris. Kiadói kartonálásban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Pethő Sándor: A szabadságharc eszméi. Bp.,1934, Élet, 224 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15741.

Pethő Sándor: A szabadságharc eszméi. Bp.,1934, Élet, 224 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Paolo Santarcangeli: A labirintusok könyve. Egy mítosz és egy szimbólum története. Bp.,1970, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
15742.

Paolo Santarcangeli: A labirintusok könyve. Egy mítosz és egy szimbólum története. Bp.,1970, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Francis Fukuyama: Államépítés. Kormányzás és világrend a 21. században. Bp.,2005,Századvég. Kiadói kartonált papírkötés.
15743.

Francis Fukuyama: Államépítés. Kormányzás és világrend a 21. században. Bp.,2005,Századvég. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Kornis Mihály: Kádár János utolsó beszéde. Pozsony - Budapest, 2006, Kalligram. Mellékelve Kádár János utolsó beszédének eredeti hangfelvétele CD-mellékleten. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15744.

Kornis Mihály: Kádár János utolsó beszéde. Pozsony - Budapest, 2006, Kalligram. Mellékelve Kádár János utolsó beszédének eredeti hangfelvétele CD-mellékleten. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
4
Kincsestár 2 kötete (7-8.):  Eperjessy Kálmán: A magyar falu településtörténete.; Szabó István: A magyar parasztság története. Bp.,1940, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés.
15745.

Kincsestár 2 kötete (7-8.): Eperjessy Kálmán: A magyar falu településtörténete.; Szabó István: A magyar parasztság története. Bp.,1940, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Kovács M. Mária: Liberalizmus, radikalizmus, antiszemitizmus. A magyar orvosi, ügyvédi és mérnöki kar politikája 1867 és 1946 között. Bp.,2001,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
15746.

Kovács M. Mária: Liberalizmus, radikalizmus, antiszemitizmus. A magyar orvosi, ügyvédi és mérnöki kar politikája 1867 és 1946 között. Bp.,2001,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse