https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 190

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Renner, Heinrich.:Durch Bosnien und Hercegovina. Kreuz und quer. Wanderungen. Berlin., 1897 Reimer. Térkép nélkül, kiadói papírkötésben / without map in paper binding.
15000.

Renner, Heinrich.:Durch Bosnien und Hercegovina. Kreuz und quer. Wanderungen. Berlin., 1897 Reimer. Térkép nélkül, kiadói papírkötésben / without map in paper binding.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
2
A Budapesti Közúti Vasút 100 éve. Szerk.: Csuhay Dénes. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói aranyozott, kissé foltos egészvászon kötés, vezérigazgatói aláírással és ajándékozási sorokkal.
15001.

A Budapesti Közúti Vasút 100 éve. Szerk.: Csuhay Dénes. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói aranyozott, kissé foltos egészvászon kötés, vezérigazgatói aláírással és ajándékozási sorokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Askercz Éva: Soproni tájakon. Válogatás id. Storno Ferenc vázlatkönyvéből. 1845-1860. Bp., 1998, Cédrus Art Klub. Kiadói papírkötés.+Bódi Ottó: A sopronbánfalvi Hősi temető. Sopronbánfalva, 2009., Bódi Ottó. Kiadói papírkötés.
15002.

Askercz Éva: Soproni tájakon. Válogatás id. Storno Ferenc vázlatkönyvéből. 1845-1860. Bp., 1998, Cédrus Art Klub. Kiadói papírkötés.+Bódi Ottó: A sopronbánfalvi Hősi temető. Sopronbánfalva, 2009., Bódi Ottó. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
1
Váci Történelmi Tár I. köt. Késő maradékainknak tétessen jegyzésben. Írásos emlékek Vác város múltjából. 1074-1990. Összeáll.: Horváth M. Ferenc, Pintér Tamás. Vác, 1996, Vác Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15003.

Váci Történelmi Tár I. köt. "Késő maradékainknak tétessen jegyzésben." Írásos emlékek Vác város múltjából. 1074-1990. Összeáll.: Horváth M. Ferenc, Pintér Tamás. Vác, 1996, Vác Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Péter Károly: 1956 Baranyában. Pécs, 1997, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
15004.

Péter Károly: 1956 Baranyában. Pécs, 1997, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Zádori János: Spanyol út. 1868. Bp., 1869, Athenaeum, 429 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, két lapon aláhúzással, bejelöléssel, a címlapon ceruzás bejegyzéssel, kissé foltos lapokkal.
15005.

Zádori János: Spanyol út. 1868. Bp., 1869, Athenaeum, 429 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, két lapon aláhúzással, bejelöléssel, a címlapon ceruzás bejegyzéssel, kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Szent László és Somogyvár. Tanulmányok a 900 éves somogyvári bencés apátság emlékezetére. Szerk.: DR. Magyar Kálmán. Kaposvár, 1992, Somogy Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
15006.

Szent László és Somogyvár. Tanulmányok a 900 éves somogyvári bencés apátság emlékezetére. Szerk.: DR. Magyar Kálmán. Kaposvár, 1992, Somogy Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Priskin Magdolna: Jedlik Ányos szülőfaluja, Szimő története. Szimő, 2010. Jedlik Ányos társaság. Kiadói kartonálásban
15007.

Priskin Magdolna: Jedlik Ányos szülőfaluja, Szimő története. Szimő, 2010. Jedlik Ányos társaság. Kiadói kartonálásban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Kós Károly: Erdély. Bp.,1988,Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint.
15008.

Kós Károly: Erdély. Bp.,1988,Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Miklós Zsuzsa: Tolna megye várai. Varia Archaeologica Hungarica XXII. Bp.,2007, Históriaantik Könyvesház. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15009.

Miklós Zsuzsa: Tolna megye várai. Varia Archaeologica Hungarica XXII. Bp.,2007, Históriaantik Könyvesház. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
1
Szabó Károly: Körösszegapáti története. Körösszegapáti, 2007, (Debrecen, Kapitális Kft.) Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
15010.

Szabó Károly: Körösszegapáti története. Körösszegapáti, 2007, (Debrecen, Kapitális Kft.) Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
EUR
,
12,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Szólád története. Szerk.: Stirling János. Szólád, 1993, Szólád Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal. Egészvászon-kötésben, pár oldalon ceruzás aláhúzással. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.
15011.

Szólád története. Szerk.: Stirling János. Szólád, 1993, Szólád Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal. Egészvászon-kötésben, pár oldalon ceruzás aláhúzással. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
EUR
,
12,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse