A Budapesti Közúti Vasút 100 éve. Szerk.: Csuhay Dénes. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói aranyozott, kissé foltos egészvászon kötés, vezérigazgatói aláírással és ajándékozási sorokkal.