Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 242

17418.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
17419.

Rufpreis:
8 000 HUF
Arany János balladái Zichy Mihály rajzaival 4 kötete. Fakszimile kiadás. Bp., 1988-1990, TÉKA. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésekben.
17420.

Rufpreis:
5 000 HUF
Roald Dahl összes meghökkentő meséje 2. Szeged,2002,Szukits. Kiadói kartonált papírkötés.
17421.

Rufpreis:
3 000 HUF
Segítség! Az Eperjes-Nagykároly-Toroczkó tűzkárosultjainak fölsegélésére. Szerk. Jókai Mór, Nagy Miklós, Roskovics Ignácz.  (Bp.,1887., Franklin-ny.,) 40 p.+4 sztl. lev. (Korabeli reklámok.) Képekkel gazdagon illusztrálva. 2. kiadás. Javított gerincű, borítójú kartonált papírkötésben, kopott, foltos borítóval, egy lap szélein szakadásokkal. Ritka!
17422.

Rufpreis:
8 000 HUF
Hatvany Lajos: Ady világa. 1-4. köt. Isten könyve I-II. köt. I. Találkozás istennel. II. Viadal istennel. Szerelem könyve I-II. köt. I. Találkozás a nővel. II. Ady és Léda. Wien, [1922-1923], Pegasus. (Hamburger ny.). 52; 88; 80; (81)-191+1 p. Kiadói papírkötésben, egy lap kijár, az Isten könyve II. felvágatlan példány.
17423.

Rufpreis:
5 000 HUF
Verne Gyula: Bombarnac Klaudius. Ford.: Huszár Imre. Bp., 1894., Franklin. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17424.

Rufpreis:
6 000 HUF
Könyvek könyve. 87 magyar író, tudós, művész, közéleti ember és kiadó vallomása kedves olvasmányairól. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., [1918]. Lantos, (Biró Miklós ny.) 248 p. Átkötött modern félvászon-kötés, az eredeti papírborító az átkötéskor felhasználták, jó állapotban.
17425.

Rufpreis:
3 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Töviskes látogatóban. Elbeszélések. Bp.,1912, Franklin, 287+1 p. Első kiadás. Átkötött kopott félbőr-kötés, aranyozott felső lapélekkel.
17426.

Rufpreis:
1 000 HUF
17427.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fekete István: Dr. Kovács István. Filmforgatókönyv. Ajka,2010,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés.
17428.

Rufpreis:
1 600 HUF
Arany János összes munkái. VIII. köt.: Aristophanes vígjátékai II. kötet. Bp., én.,Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17429.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF