Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 242

17454.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bárczi Géza: A magyar szókincs eredete. Budapest, 1958, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötésben, gerincnél szakadt, belül a gerincnél részben levált, a címlap szakadt, kopottas állapotban
17455.

Rufpreis:
1 200 HUF
Erdős Tivadar: Az összes hangszerek ismertetése. (Hangszereléstan.) Konzervatóriumok, tanítóképző intézetek és a zenekedvelő nagyközönség számára. Az orgona-változatok részletes ismertetése. Besztercebánya, 1909, Havelka József, 111+5 p. Kiadói papírkötés. Felvágatlan példány, szép állapotban!
17456.

Rufpreis:
1 200 HUF
Magyar remekírók sorozat 27 kötete, (4.,7-9.,14-19., 20., 23-24., 27-28.,31-35.,40-43., 45.,48., 50.) Bp.,Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, változó állapotban, nagyrészt kissé kopottas borítókkal.
17457.

Rufpreis:
5 000 HUF
Szalóky Károly: Marcal fölött. Veszprém, 1993, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötésben, szerző által dedikálva, jó állapotban.
17458.

Rufpreis:
1 000 HUF
17459.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
17460.

Rufpreis:
800 HUF
Gömöri Jenő Tamás, Jaczkó Olga: Ítéletidő. (Nem a háború, a béke a bűnös.) Az elszakított magyarság regénye. I. -III. kötet:. Bp., 1936, Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat, Kiadói papírkötés kisebb nagyobb sérülésekkel
17461.

Rufpreis:
2 000 HUF
17462.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyar album. Szerk.: Incze Sándor. Elmhurst,1956, AMerican Hungarian Studies Foundation. Magyar nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval.
17463.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vági, Michael: Die mondkoten und die Astrologie mit mehreren Zeichen- und Häuserreihen. Anhang: Besondere Häusertabellen. (Häuserspitzen und Häusergrenzen.) Bp., 1942, Dr. Georg Vajna&Co., 128 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, a hátsó borító belsején tollas firkával.
17464.

Rufpreis:
1 000 HUF
Baróti Szabolcs: Zöld rapszódia. Bp.,1990, Aqua. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző dedikációjával.
17465.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF