Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 48

17120.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
17121.

Rufpreis:
5 000 HUF
Rudinai Molnár István: Szőlőművelési káté. Kisebb szőlőbirtokosok, gyakorlati szőlőművesek és vincellérek használatára. Átdolgozta: Ulicsny Károly. Bp.,1929, M. Kir. Belügyminisztérium Kísérleti Nyomdája, 105+1 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, egy lap szakadt.+1948-1951 Egybekötve: a Földművelésügyi Minisztérium 5 db különféle növényvédelmi nyomtatványával.+További 2 db növényvédelmi prospektussal.
17122.

Rufpreis:
1 600 HUF
17123.

Rufpreis:
5 000 HUF
Rézi néni: Szegedi szakácskönyv, ezernél több ételkészítési utasítással. Bp.,[1923] ,Athenaeum, 373+5 p. Tizennegyedik kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, restaurált, javított lapokkal.
17124.

Rufpreis:
3 000 HUF
14
17125.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. Pethő Mária: A karácsonyi ünnepkör hagyományos ételei a Kárpát-medencében. Bp.,2006., Püski. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17126.

Rufpreis:
1 600 HUF
17127.

Rufpreis:
2 400 HUF
17128.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Soós Aladár: Étrendi előírások a gyakorlatban. Előszóval ellátta: Dr. Korányi Sándor. Bp.,1932, Orvosi Hetilap,(Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.) Harmadik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
17129.

Rufpreis:
1 200 HUF
Rejtő Mátyás - Frankfurter Imre: Az eredményes angóranyúltenyésztés feltételei. Bácsalmás, 1941. Szerzői. Illusztrációkkal 48p.
17130.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gundel Ferenc-Dr. Ketter László: Vendéglátóipari értékesítés. Bp.,1972, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés. Megjelent 2100 példányban.
17131.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF