17124.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 000 HUF
14
Rézi néni: Szegedi szakácskönyv, ezernél több ételkészítési utasítással. Bp.,[1923] ,Athenaeum, 373+5 p. Tizennegyedik kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, restaurált, javított lapokkal.