Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 194

16733.

Rufpreis:
3 000 HUF
Manet, Rennaisance, Degas 3 db német nyelvű művészeti könyv.
16734.

Rufpreis:
800 HUF
16735.

Rufpreis:
1 200 HUF
Székely szőnyegek. Szerk.: Viski Károly. Bp., 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Tizenhat színes képpel. Papírkötésben, jó állapotban.
16736.

Rufpreis:
4 000 HUF
Lajos Ferenc: Ady: Sírni, sírni, sírni. Lajos Ferenc 12 rajza. [Bp.], [1939], Szépmíves Műhely. Sérült papír mappában, egyébként jó állapotban.
16737.

Rufpreis:
5 000 HUF
Bodrogi Tibor: Óceánia művészete. Bp., 1959.,Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötésben.
16738.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ars Nova. Az 1902. év képzőművészetének válogatott remekei fénymetszetekben. Budapest-Bécs-Lipcse, Herzig Miksa. Széteső állapotban, hiányos.
16739.

Rufpreis:
3 000 HUF
Jaromír Síp-O. J. Blazícek: Flamand festészet a XVII. században. Prága-Bp., 1965, Artia-Móra. Kiadói egészvászon-kötés.Papír tékában
16740.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ecce Homo. Második könyv. (1974-2006.) Olasz Ferenc fotográfus. Fényképezte és összeállította: Olasz Ferenc. Szerzői kiadás. Bp., 2006., Partners Grafika. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16741.

Rufpreis:
1 600 HUF
Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Előszót írta Gerevich Tibor. Magyarország művészeti emlékei II. kötet. Szerk.: Gerevich Tibor. Bp., 1938, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.
16742.

Rufpreis:
1 000 HUF
Edy Brunner: View point. Willy Rotzler előszavával. Franz Hohler hét történetével. Zürich,1987,ABC. Német és angol nyelven. Kiadói haránt-alakú egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16743.

Rufpreis:
800 HUF
Tildy Zoltán: Természetfényképezés. A korszerű negatív-pozitív eljárásról szóló részt írta: Dobrányi Géza. Bp.,1964,Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
16744.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF