Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 194

Fried István: Márai Sándor titkai nyomában. Salgótarján 1993. Mikszáth kiadó.
16709.

Rufpreis:
1 200 HUF
S. Nagy Katalin: Farkas István. 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
16710.

Rufpreis:
800 HUF
Népművészeti és iparművészeti kiállítás 1953. augusztus 18- október 15-ig. Bp., Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16711.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Éva Kovács: The calvary of King Matthias Corvinus. Bp., 1983. Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
16712.

Rufpreis:
1 000 HUF
16713.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dévajságok, melyeket Peter Fendi császári udvari piktor úr bájos akvarelljeihez szerzett Susie Feinschmecker kisasszony a szebbkeblű közönség múlatságára. Reprint kiadás. Bp., 1989, Zrínyi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötésben.
16714.

Rufpreis:
1 000 HUF
Rippl-Rónai József emlékkiállítása 1952. október-november. Fővárosi Képtár Kiállításai. Bp., Forum-Nyomda. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
16715.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp.,1972, Műszaki. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
16716.

Rufpreis:
1 000 HUF
Karel Schulz: Kőbe zárt fájdalom. Michelangelo Buonarroti életregénye. Bp.,1973, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16717.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dehan, Thierry - Sénéchal, Sandrine: Guide de la photographie ancienne. Párizs, 2008, Group Eyrolles. Papírkötésben, jó állapotban.
16718.

Rufpreis:
2 000 HUF
Sváb József: Képregényiskola. Bp., 1991, Akvarell. Papírkötésben, jó állapotban.
16719.

Rufpreis:
1 800 HUF
16720.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF