17651.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Márai Sándor: Ég és föld. Bp.,1944,Révai. A borÃtó grafikája Fenyves Sándor munkája. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, kissé hiányos papÃr védÅ‘borÃtóban, a papÃrborÃtót leszámÃtva jó állapotban.