17650.
361. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Garay János összes költeményei. Baráti megbízásból kiadta, az előszót és az életrajzot írta Ney Ferencz, Pest, 1854, [Müller Emil-ny.], V-XXXVIII+ 1062 hasábszámozás. Első kiadás. Korabeli, kopottas egészvászon kötésben.