Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 354

Péter I. Zoltán: Látva lássanak... Ady Endre Nagyváradon. Bp.,1993, Széphalom. Kiadói papírkötés.
17645.

Péter I. Zoltán: "Látva lássanak..." Ady Endre Nagyváradon. Bp.,1993, Széphalom. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
1 400 HUF
Ady Endre. Vér és arany. Bp., 1922. Athenaeum. későbbi félvászon kötésben
17646.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ady Endre: Az ütések alatt. Magyar Élet kiskönyvtár 1. Bp.,1948, Magyar Élet. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, egy-két ceruzás aláhúzással.
17647.

Rufpreis:
800 HUF
Jankovics Marcell: Lélekiratok 1-2. kötet. Bp., 2007, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17648.

Rufpreis:
3 000 HUF
Szamota István: Magyar oklevél-szótár. Pótlék a magyar nyelvtörténeti szótárhoz. Bp., 1984, ÁKV. Az 1902-1906. évi kiadás reprintje. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
17649.

Rufpreis:
3 000 HUF
Garay János összes költeményei. Baráti megbízásból kiadta, az előszót és az életrajzot írta Ney Ferencz, Pest, 1854, [Müller Emil-ny.], V-XXXVIII+ 1062 hasábszámozás. Első kiadás. Korabeli, kopottas egészvászon kötésben.
17650.

Rufpreis:
1 000 HUF
Márai Sándor: Ég és föld. Bp.,1944,Révai. A borító grafikája Fenyves Sándor munkája. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, kissé hiányos papír védőborítóban, a papírborítót leszámítva jó állapotban.
17651.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Tűzoltás. Kárelhárító működési szabályzat tűzoltóság számára. 2. füzet. Bp.,1943, Magyar Országos Tűzoltó Szövetség, 206 p. Kiadói szakadt papírkötésben.
17652.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fekete István: Féltékenység. Filmforgatókönyv. Ajka,2011,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés.
17653.

Rufpreis:
1 200 HUF
Fekete István: Aranypáva. Filmforgatókönyv. Ajka, 2012. Fekete István Irodalmi Társaság.
17654.

Rufpreis:
1 600 HUF
Balázs Béla-Bartók Béla: A kékszakállú herceg vára. Opera egy felvonásban. Bp.,1979, Zeneműkiadó. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. Számozott (1500/835.) példány.
17655.

Rufpreis:
4 000 HUF
Verne Gyula: A rejtelmes sziget. I-II. köt. Átdolg. Szász Károly. Bp., (1924), Franklin, 194; 195-408 p. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a II. kötet gerincén kis sérüléssel.
17656.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF