Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 354

17620.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
17621.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Takáts Gyula: Vulkánok, fügefák. Dedikált, első kiadás! . Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval.
17622.

Rufpreis:
6 000 HUF
17623.

Rufpreis:
6 000 HUF
17624.

Rufpreis:
8 000 HUF
Kiss József Költeményei. Bp., [1897], Révai Irodalmi Intézet Rt., Franklin-Társulat Nyomdája, 1 t. (a költő portréja)+6+191+5 p.+29 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Illusztrációi miatt híres, fontos könyv. Az illusztrációkat az egy évvel korábban indult nagybányai művésztelep alapító festőművészei készítették. Ferenczy Károly, [Iványi-]Grünwald Béla, Hollósy Simon, Réti István, Thorma János képeivel. Kiadói díszes, dúsan aranyozott, festett, illusztrált, szecessziós egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, (Gottermayer Nándor Könyvkötői Műintézet, Budapest), kissé kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
17625.

Rufpreis:
1 000 HUF
17626.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
17627.

Gelöscht
17628.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
17629.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
17630.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
17631.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF