Makkai Sándor: Sárga vihar 1-2. kötet. Bp.,1934, Genius. Kiadói aranyo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/360/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500020/Makkai-Sandor-Sarga-vihar-1-2-kotet-Bp-1934-Genius-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-kotes~II1875505
1875505
17535
360
Beschreibung: Makkai Sándor: Sárga vihar 1-2. kötet. Bp.,1934, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, névbélyegzővel. Első kiadás.
: tánczos_gábor