Juhász Ferenc: A tenyészet országa. Összegyűjtött versek. 1946-1956. Bp., 1956, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
A szerző által dedikált.