Somogyváry Gyula: A pirossapkás kislány. Bp.,1943, Singer és Wolfner.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/359/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500022/Somogyvary-Gyula-A-pirossapkas-kislany-Bp-1943-Singer-es-Wolfner-Kiadoi-felvaszon-kote~II2065244
2065244
17571
359
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Somogyváry Gyula: A pirossapkás kislány. Bp.,1943, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, kopott borítóval, foltos.
: tánczos_gábor