Gutenberg Nagy Lexikon I. köt. Bp., 1931, A Nagy Lexikon Kiadóhivatala... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/359/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500022/Gutenberg-Nagy-Lexikon-I-kot-Bp-1931-A-Nagy-Lexikon-Kiadohivatala-Kiadoi-aranyozott-felbo~II2065307
2065307
17572
359
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Gutenberg Nagy Lexikon I. köt. Bp., 1931, A Nagy Lexikon Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott félbÅ‘r kötésben, kissé kopott borÃtóval, a gerincen kis sérüléssel, a hátsó kötéstábla hullámos.
: tánczos_gábor