Alfred de Musset: Histoire d'Un Merle Blanc. Bibliothéque de la Plume de Paon. Neuchatel&Paris,é.n.,Delachaux & Niestlé S. A. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.