Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 112

Magyar erotika. Hungarian erotica. Bp., 2002, PolgArt. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16617.

Rufpreis:
4 000 HUF
M. V. Alpatov: Early Russian Icon Painting. Moszkva, 1974, Iskusstvo. Orosz, és angol nyelven. Magyar nyelvű képjegyzékkel. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16618.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Ecce Homo. Második könyv. (1974-2006.) Olasz Ferenc fotográfus. Fényképezte és összeállította: Olasz Ferenc. Szerzői kiadás. Bp., 2006., Partners Grafika. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16619.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Bp., (1939), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Gazdag képanyaggal, 1 t. (színes), 303 p.+40 t. (fekete-fehér.) + 1 mell. Kiadói félbőr kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
16620.

Rufpreis:
2 400 HUF
Graesse, Dr. J. G. Th., Jaennicke, F.: Führer für Sammler von Porzellan und Fayence, Steinzeug, Steingut usw. Berlin, 1915, Richard Carl Schmidt & Co. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel. Benne jelzésekkel. / Half-linen-binding, with worn cover and damaged spine, in german language.
16621.

Rufpreis:
2 000 HUF
16622.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Fekete-fehér fotókkal, és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16623.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1931-1937 The Studio angol, művészeti folyóirat 6 száma, angol nyelven, 1937 decemberi számban karácsonyi könyvillusztrációkról szóló számmal (Christmas Books&Book Illustration). Változó állapotban, szakadozott gerincekkel.
16624.

1931-1937 The Studio angol, művészeti folyóirat 6 száma, angol nyelven, 1937 decemberi számban karácsonyi könyvillusztrációkról szóló számmal ('Christmas Books&Book Illustration'). Változó állapotban, szakadozott gerincekkel.

Rufpreis:
2 000 HUF
Breuer Marcel és Lucien Hervé: Unesco. Képes kiállítási füzet.
16625.

Rufpreis:
2 000 HUF
Architektúra sorozat 2 kötete:  Nagy Elemér: Erik Gunnar Asplund; Nagy Elemér: Le Corbusier.; Bp., 1974-1984, Akadémiai. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16626.

Rufpreis:
1 200 HUF
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1975, Corvina Kiadó, 240+48 p. Második kiadás. Fekete-fehér, és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16627.

Rufpreis:
1 600 HUF
Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Előszót írta Gerevich Tibor. Magyarország művészeti emlékei II. kötet. Szerk.: Gerevich Tibor. Bp., 1938, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.
16628.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF