16623.
358. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Fekete-fehér fotókkal, és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.