Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 112

Sárádi Kálmán: Kovácsműves alkotások. Bp., 1981, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16629.

Rufpreis:
1 000 HUF
Richard Friedenthal: Leonardo. Életrajz képekben. Fordította:G. Beke Margit. Bp., 1975, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16630.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kósa Zoltán: Kenzo Tange. Architektúra. Bp.,1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói nylon-kötés, foltos, dohos.
16631.

Rufpreis:
1 000 HUF
Johannes Itten: A színek művészete. A szubjektív élmény és objektív megismerés, mint a művészethez vezető utak. Tanulmányi kiadás. Fordította Karátson Gábor. Bp.,2000, Göncöl. Kiadói kartonált papírkötés.
16632.

Rufpreis:
2 400 HUF
Martin Häussermann: 1001 karóra 1925-től napjainkig. Bp., 2002. Alexandra. Kiadói kartonálásban
16633.

Rufpreis:
2 000 HUF
23
1934 A M. Kir. Operaház évkönyve. 50 éves fennállása alkalmából. 1934-1935. Bp., M. Kir. Operaház,(Globus-ny.) Papírkötés.
16634.

Rufpreis:
1 800 HUF
Kállai Ernő: Cézanne és a XX. század konstruktív művészete. Bp., 1944, Anonymus. 146 p. Egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói papírborítóban, kissé sérült gerinccel, a könyvtest egyben van, de elvált a borítótól.
16635.

Rufpreis:
1 000 HUF
10
Enric Balasch: Gaudí. h.n., 2008, Ediciones Aldeasa. Kiadói papírkötés, angol nyelven. Gazdag képanyaggal./ Paperbinding, in English language.
16636.

Rufpreis:
1 600 HUF
Paulina Éva: Zenészballada. Dedikált! Bp., 1986. Magvető Kiadói papírkötés
16637.

Rufpreis:
1 200 HUF
2 német nyelvű művészeti könyv: Max Liebermann: Degas. Berlin, 1922. Cassirer. Der Kupferstich von Hans W. Singer.
16638.

Rufpreis:
1 000 HUF
Módos Gábor: Akt-album. A bevezetőt írta és lektorálta: Végvári Lajos. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírkötés.
16639.

Rufpreis:
800 HUF
Hemző Károly: Lódobogás. Bp.,1978, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16640.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF