Bücher: Jura

Zahl der Lose: 33

Sólyom Jenő: A nyugdíj törvény magyarázata. Bp., 1892. 297p. + 1 kihajtható tábla. Címlapon kis hiány, egy lap kijár. Korabeli kopott félvászon kötésben. Ritka!
15686.

Rufpreis:
4 000 HUF
15687.

Rufpreis:
2 400 HUF
Gneist Rudolf: A jogi állam. Ford.: Dr. Takács Lajos. Bp.,1875, MTA, VI+275 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15688.

Rufpreis:
1 000 HUF
Az 1884-dik évi törvények gyűjteménye. Jegyzetekkel, magyarázatokkal. Bp., 1884, Lampel. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötésben, javított, sérült kötéssel.
15689.

Rufpreis:
1 000 HUF
15690.

Rufpreis:
1 000 HUF
15691.

Rufpreis:
1 000 HUF
15692.

Rufpreis:
2 000 HUF
15693.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
15694.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Dr. Reichard Zsigmond: Tervezett a büntetőtörvény módosításáról. Magyar jogászegyleti értekezések XXIII. köt. 1. füzet. Bp., 1901, Franklin, 83 p. Papírkötésben, kissé hiányos borítóval.
15695.

Rufpreis:
1 000 HUF
15696.

Rufpreis:
1 000 HUF
15697.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF