Nánásy Benjámin: A magyar polgárnak törvény szerént való rendes örököse. Dr. Kapás Katalin előszavával. Mezey Barna bevezető tanulmányával. Bp., 2006, MOKK. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Az 1799-es kiadás reprint kiadása.