Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 191

15719.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15720.

Rufpreis:
5 000 HUF
15721.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15722.

Rufpreis:
2 000 HUF
Báró Werkmann Károly: Ottó. Őrgróf Pallavicini György bevezetésével. Ford.: Dercsikay István. Bp.,1932, Gellért,(Pápai Ernő-ny.), 1 t.+207 p.+ 15 t. Átkötött kopott félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítót bekötötték.
15723.

Rufpreis:
2 000 HUF
15724.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Mátyás Király emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára I-II. Szerk.: Lukinich Imre. Bp., é.n. (1940), Franklin-Társulat, 574+1+522+2 p. Kiadói félbőrkötésben, szép állapotban.
15725.

Rufpreis:
8 000 HUF
Alfred Rambaud: Oroszország története eredetétől kezdve 1884-ig. Fordította Laukó Albert I-II. kötet. Bp., 1890, MTA, VIII+432+446 p. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, beragasztott újságkivágásokkal, az I. kötetben 1919-es bélyegekkel, jó állapotban.
15726.

Rufpreis:
6 000 HUF
15727.

Rufpreis:
8 000 HUF
15728.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Torma István (szerk.): Magyarország régészeti topográfiája. 3. kötet Devecseri, Sümegi járás régészeti topográfiája. Bp., 1970, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval térképmellékletekkel.
15729.

Rufpreis:
8 000 HUF
15730.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF